Archiv článků

Ostravské buchary 2014 zahájeny!!!

Máme za sebou první den přehlídky Ostravské buchary 2014. Informace o jednotlivých vystoupení naleznete v "Rachotu po bucharech", který se bude denně aktualizovat.

Doplnění informací

V ročníku 2014 si můžete přečíst informace o jednotlivých vystupujících souborech a o jejich představení. Taktéž si můžete prohlédnou fotografie z jednotlivých představení.

Program Bucharů 2014

V "Ročníku 2014" byl zveřejněn program 4. ročníku Ostravských bucharů

Aktualizace přihlášky

Do přihlášky na přehlídku doplněna na konci kolonka "Doplňující informace", kde můžete pořadateli sdělit např. termíny, kdy nemůžete vystoupit.

Propozice přehlídky

Na rok 2014 došlo k zásadním změnám v propozicích celostátní přehlídky Divadelní Piknik Volyně, a to zejména v nominaci a doporučení souborů z postupových přehlídek. Více informaci naleznete v "ROČNÍKU 2014" - "propozice Divadelní Piknik Volyně 2014" nebo na webu Nipos-Artama.

Vyhlášení 4. ročníku Ostravské buchary 2014

Byl vyhlášen termín konání 4. ročníku Postupové přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla v Moravskoslezském kraji - OSTRAVSKÉ BUCHARY 2014. V menu "ROČNÍK 2014" lze nalézt propozice, přihlášku a přílohy k přihlášce.

A je to za námi...

Takže máme za sebou úspěšně 3. ročník Ostravských bucharů. Výsledky a hodnocení poroty jednotlivých vystoupení jsou uveřejněny v "Rachotu po bucharech". Ve fotogalerii naleznete fotografie z jednotlivých představení. Děkujeme všem učinkujícím, ale hlavně všem divákům, kteří se zúčastnili letošního...

Začal 3. ročník Bucharů

Na stránkách se v ročníku 2013 začal zveřejňovat informační buletin Rachot po bucharech. Do fotogalerie budou postupně dány fotografie z jednotlivých představení.

Oprava termínu

Byl opraven začátek představení divadla K.V.A.S. na sobotu v 19.00 hod.

Program 3. ročníku

V sekci ROČNÍK 2013 zveřejněn program 3. ročníku přehlídky. Také je zde zveřejněna fotogalerie z jednotlivých představení.